Plastikowa ekskluzywna wizytówka przeźroczysta
Plastikowa ekskluzywna wizytówka przeźroczysta
Plastikowa ekskluzywna wizytówka przeźroczysta

Mówimy często, że dobry wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką. Czyli wizerunkiem naszej osoby postrzeganej przez dalsze lub bliższe otoczenie. A czym jest powszechnie stosowana wizytówka?

Wizytówka to druk poligraficzny, głównie prostokątny, zapisany treścią. Z uwagi na swoje przeznaczenie i znajdujące się na niej informacje wizytówka może być służbowa, osobista, rodzinna bądź też kombinowana, czyli taka, na której znajdują się zarówno elementy służbowe, jak i osobiste.

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego rynku, stworzono  ekskluzywne wizytówki plastikowe, które są nośnikiem informacji o danej osobie, zajmowanym przez nią stanowisku służbowym, firmie.

Głównym celem ekskluzywnych wizytówek jest ich funkcja reklamowo-marketingowa. Wizytówki te pełnią również funkcję promującą usługi i produkty danej firmy. Karty plastikowe mają także inne zastosowania.

Plastikowe, ekskluzywne wizytówki wykonane są najczęściej z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Są odporne na wszelkiego rodzaju zniszczenia mechaniczne, zalanie i wilgoć. Bardzo trudno jest je złamać, zniekształcić czy też rozedrzeć.

Plastikowe wizytówki ekskluzywne mają bardzo ciekawy „design”. „Wpadają w oko”, zwiększają prestiż firmy i w pewnej mierze przyczyniają się do jej sukcesu rynkowego. Budują zaufanie i szacunek. Zarówno z perspektywy klienta, jak i firmy, są z pewnością wartością dodaną.

Zastosowanie w firmie wizytówek ekskluzywnych plastikowych wzmacnia jej markę
i wizerunek zewnętrzny.

Elegancki wygląd osób reprezentujących daną firmę i zaopatrzenie ich w firmowe wizytówki ekskluzywne jest niemalże gwarancją, że spośród wielu, to właśnie nasza firma zostanie zauważona i zapamiętana przez przyszłych kontrahentów, jako profesjonalna i godna zaufania.

Ponadto, ten rodzaj wizytówek przyda się również każdemu, kto chce wyróżnić się na tle przyszłej konkurencji. Pomoże zbudować swój prywatny prestiż lub prestiż firmy.

Oferowane na rynku plastikowe wizytówki ekskluzywne dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Znajdziemy wśród nich zarówno cienkie, grubsze, jednokolorowe, wielokolorowe jak i wizytówki przeźroczyste, gdzie te ostatnie chętnie stosowane są w biznesie. Ekskluzywna, plastikowa wizytówka jest więc tanim i niezbędnym narzędziem reklamy i marketingu osób i firm.